2021.09.25.
Komárom Klub
Honor osztály - Honor 1. H.BIS 1.
Bíró: Beke Judit


2021.06.05.
Komárom Klub
Honor osztály - Honor 1, H.BIS 1.
Bíró: Radvánszky Katalin


2020.10.03.
Komárom Klub
Honor osztály - Honor 1, H.BIS 1.
Bíró: Sárközy Gyula


2020.02.15.
BP. Joker Klub
Ch. osztály - CAC,Klubgy,BOB, BISS3
Bíró: Kiss Katalin


2020.02.15.
Bp. Fehova IDS
Ch. osztály - CAC,CACIB,BOB
Bíró: Peter Friedrich Berchtold (A)


2019.10.05.
Komárom Joker Klub
Honor osztály - Honor 1, H.BIS 2
Bíró: Zuzana Vriceska (Cz)


2019.06.15.
Wels (A) Euro Dog Show
Nyílt osztály - CACA
Bíró: Bruno Nodalli (I)


2019.02.10.
Bp. Winter Dogshow IDS
Ch. osztály - CAC,CACIB,BOB
Bíró: Sárközy Gyula


2019.02.09.
Bp. Joker Uszkár Klub
Ch. osztály - CAC, Klubgyőztes, BOB
Bíró: Tarján Annamária


Klub Grand Champion


2018.10.20.
Komárom Joker Uszkár Klub
Ch. osztály - CAC, Alpok-Adria Winner, BOB
Bíró: Lucia Sladekova (SK)


ÖCP Double Winner 2018
Österreichischer Champion



2018.06.29.
Stetten Klub
Nyílt osztály -CACA
Bíró: CACA,– Lucia Sladekova (SK)


2018.06.28.
Stetten Klub
Nyílt osztály - CACA
Bíró: Daniela Risdan (Slo)


Hungária Grand Champion


2018.06.22.
Bp. Joker Uszkár Klub
Nyílt osztály - CAC, KlGy., BOB
Bíró: Korózs András (H)


2018.04.08.
Salzburg IDS
Nyílt osztály - CACA
Bíró: Dr.Schemel Andreas (A)


2018.02.18.
Budapest IDS
Ch. osztály - CAC CACIB BOB BOG
Bíró: Sárközy Gyula


2018.02.17.
Budapest IDS
Ch. osztály - Kitűnő
Bíró: Kaisa Metteri-Gold (Fi)


Joker Klub Champion
Joker Uszkár Klub Évgyőztes 2017.



2017.10.21.
Komárom Joker Klub
Ch. osztály - CAC, Alpok-Adria Winner, BOS
Bíró: Gröschl Ferenc


2017.10.21.
Komárom IDS
Ch. osztály - CAC
Bíró: Tarján Annamária


2017.10.01.
Arad IDS
Ch. osztály - CACL, ResCACIB
Bíró: Viva Maria Soleczkyj Szpunak (PL)


Interchampion Champion International de Beauty


Champion Romania Cum Laude – Román Grand Champion


2017.09.30.
Arad IDS
Ch. osztály - CACL, CACIB
Bíró: Bruno Nodalli (I)


2017.09.24.
Osijek IDS
Nyílt osztály - CAC-Hr, ResCACIB
Bíró: Alla Filatova (Ru)


2017.09.23.
Osijek IDS
Nyílt osztály - CAC-Hr, ResCACIB
Bíró: Valerio Nataletti (I)


2017.09.02.
Kecskemét NDS
Nyílt osztály - CAC, HFGY(BOB)
Bíró: Johannes Schepers (NL)


MEOESZ Hungária Champion
MEOESZ Hungária Show Champion
Klub Champion



2017.09.02.
Kecskemét NDS
Nyílt osztály - CAC, HFGY(BOB), BOG4
Bíró: Tal Yaffe (IL)


2017.07.16.
Oberwart IDS
Nyílt osztály - CACA, ResCACIB
Bíró: Ingrid Ehold (A)


2017.07.15.
Szombathely IDS
Nyílt osztály - CAC, ResCACIB
Bíró: Homonnai Erika (A)


2017.05.06.
Bp. MKSZ.OTK.
Nyílt osztály - CAC, HFGY(BOB)
Bíró: Horváth József


2017.04.30.
Bp. IDS
Nyílt osztály - CAC, CACIB, HFGY(BOB)
Bíró: Sárközy Gyula


2017.02.19.
Bp. IDS
Nyílt osztály - CAC, CACIB, HFGY(BOB)
Bíró: Sárközy Gyula


2017.02.18.
Bp. Joker klub
Növendék osztály - CAC, Klubgyőztes, HFGY (BOB)
Bíró: Gróf Szilvia


Joker Uszkár Klub Évgyőztes 2016.


2016.10.09.
Komárom IDS
Növendék osztály - CAC, Derbygyőztes
Bíró: Iris Urschitz (A)


Joker Junior Klub Champion


2016.10.08.
Komárom Joker Klub
Fiatal osztály - HPJ, Fiatal Alpok-Adria Győztes, HFGY (BOB)
Junior BIS3, Reserve Best in Show
Bíró: Kiss Ibolya


2016.10.08.
Komárom IDS
Növendék osztály - CAC
Bíró: Marco Marabotto (I)


Champion Romania


2016.09.25.
Arad IDS
Növendék osztály - CAC, CACIB, BOS
Bíró: Francesco di Paola Nuzzo (I)


2016.09.24.
Arad NDS
Növendék osztály - CAC, Best Male, BOS
Bíró: Dr Roberto Schill (Ro)

2016.09.24.
Arad IDS
Fiatal osztály - Nagyon jó
Bíró: M. Vaclavik (Cs)


2016.09.23.
Arad Klub
Fiatal osztály - Kitűnő
Bíró: Pierluigi Buratti (I)


2016.08.28.
Velence NDS
Növendék osztály - CAC
Bíró: Kardos Vilmos

2016.08.28.
Velence NDS
Növendék osztály - CAC, HFGY
Bíró: Sárközy Gyula


Österreichischer Jugend-Champion


2016.07.17.
IHA Oberwart
Fiatal osztály - Jugendbester
Bíró: Carole Garhöfer (A)


2016.07.16.
Szombathely IDS
Fiatal osztály - HPJ
Bíró: Dr Jakkel Tamás


ÖCP Double Winner 2016.


2016.07.03.
Stetten, ÖCP Poodle Trophy
Fiatal osztály - Jugendbester, Jugendtrophysieger
Bíró: Bruno Nodalli (I)


2016.07.02.
Stetten, ÖCP Siegerschau
Fiatal osztály - Jugendbester
Bíró: Gabriella Schrank (A)


OMSE Junior Bajnoka
MKSZ Hungária Junior Champion



2016.06.11.
BP. MKSZ CCC
Fiatal osztály - HPJ, HFGY (BOB)
Bíró: Horváth József


2016.06.11.
BP. MKSZ TKOK Klub
Fiatal osztály - HPJ, Fiatal Klubgyőztes, HFGY (BOB) Junior BIS 3., BIS 5.
Bíró: Görbe Benjamin


2016.06.11.
BP. MKSZ TKOK
Fiatal osztály - HPJ, HFGY (BOB)
Bíró: Gantner Judit


2016.05.07.
BP. MKSZ OTK
Fiatal osztály - HPJ, HFGY (BOB)
Bíró: Görbe Benjamin


2016.04.16.
BP. MKSZ
Fiatal osztály - HPJ, HFGY (BOB)
Bíró: Dr Pozsonyi Anikó


MEOESZ Hungária Junior Champion
Junior Klub Champion


2016.02.20.
BP Joker Klub
Fiatal osztály - HPJ, Fiatal Klubgyőztes, Best Junior
Bíró: Korózs András


2016.02.20.
BP IDS
Fiatal osztály - HPJ, Best Junior
Bíró: Sárközy Gyula


2016.02.19.
BP IDS
Fiatal osztály - HPJ, Best Junior
Bíró: Rainer Jacobs (D)


2015.10.10.
Komárom Alpok-Adria
Baby osztály Nagyon ígéretes Baby BIS
Bíró: Gröschl Ferenc